Sonda lambda grzalka służy do


Kody Do STARDOLLA

Temat: [WJ'05 4.7]Sonda lambda - który kabel jest sygnałowy
Na polu walki z wyskakującym błędem P0420 pojawiła się nadzieja na zwycięstwo - podobno da się lekko oszukać komputer co do wskazań tej sondy ( testowane w Land Cruiser działa) Potrzebuję tylko dokładnie wiedzieć , który z 4 kabelków idących od sondy lambda jest kablem sygnałowym mam 4 kable: 2 są czarne 1 kabel jest biały i 1 kabel jest niebieski Proszę o pomoc w określeniu do czego służą te kabelki ( jeden jest sygnałowy jeden chyba od grzałki ale 2 pozostałe to co za cuda?) Pomagasów nie żałuję !
Źródło: jeep.org.pl/forum/viewtopic.php?t=42209Temat: v8 4,2 91' spadek mocy pod obciazeniem
mam nadzieje ze to czyszczenie tobie przyniesie pozytywne skutki ja sobie to tlumacze tak - czemu na gazie i paliwie rowne objawy?? z tad pytanko sonda lambda ma 3 przewody, dwa biale razem z wtyczka e jeden czarny do czego sluzy ten czarny? to jest masowy?? Sonda Lambda posiada grzałkę i te dwa przewody to podgrzewanie, a czarny to sygnał z sondy....
Źródło: audi-tech.yum.pl/viewtopic.php?t=1198


Temat: [R600 automat 97 rok F20z1] problem z sondą lambda
Powiem ci tak. Pierwsza sondę lambda wynalazł Bosch i od tej firmy inne wykupiły licencje na produkcję sond, wg mnie nie ma lepszy sond na rynku niż Bosch. Co do świec, ... banalnie proste. Nowa sonda ma takie same kolory, białe przewody służą do zasilania grzałki w sondzie, czarny to jest przewód sygnałowy a szary to masa. Przewodów się nie lutuje, ponieważ one są stalowe. Do połaczenia nowej sondy do oryginalnej instalacji samochodu służą specjalne zaciskane złaczki.
Źródło: forum.roverki.pl/viewtopic.php?t=51568


Temat: [Scenic I phI] Silnik gasnie dopóki się nie nagrzeje
CZujniki mozesz sprawdzić poprzez pomiar rezystancji. W WKŁ są podane wartości jakie powinny mieć. Grzałka w sondzie lambda słuzy jej szybszemu nagrzaniu bezpośrednio po uruchomieniu silnika. Potem już jest wyłączona.
Źródło: megane.com.pl/viewtopic.php?t=10028